Завдяки рекультивації загрози перекидання вогню на сміттєзвалище у Малашівцях немає

Рятувальники завершили ліквідацію пожежі біля Малашівського сміттєзвалища. За їх словами, ситуація знаходиться під повним контролем і загрози загорання на полігоні немає.
– Загрози перекидання вогню на місце основного складування твердих побутових відходів немає, оскільки в даному місці була проведена рекультивація і просипання твердим відсівом у декілька шарів, – кажуть у прес-службі ДСНС. – Ситуація на даний час знаходиться під контролем.
Нагадаємо, що про пожежу сухої трави біля звалища було повідомлено 16 серпня ввечері. На гасіння одразу виїхало 4 рятувальних машини. Зокрема, 1 ескаватор, 2 самоскиди та 1 бульдозер. Для ефективного проведення гасіння пожежі  залучено великоємкісна цистерна для підвозу води об’ємом 40 м3.
– Було окреме поверхневе загоряння полімерів та трави в районі полігону, тому фактично полігон сам не горів. Якби горіло звалище, то ми б мали зовсім інші наслідки. Пожежу достатньо швидко локалізували і наразі завершується ліквідація, – зазначив заступник міського голови Владислав Стемковський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *