Заплакана сепаратистка-стриптизерка заявила, що Плотницький “замовив” Дрьомова (ВІДЕО)

П’ятерікова стверджує, що Україна не причетна до вбивства стахановського терориста.

Колишня стриптизерка-ватниця Анастасія П’ятерікова, лідер руху “Луганська гвардія”, що прославилася виступами на сепаратистських мітингах навесні 2014 року, заявила, що відповідальність за вбивство польового командира стахановських “козаків” Павла Дрьомова лежить на Ігорі Плотницькому, передає Depo.Донбас з посиланням на “Четвертая власть“.

Плачуча П’ятерікова назвала вбивство серійним, і заявила, що Дремов був убитий за наказом Плотницького, як і інші польові командири бойовиків – Олександр Беднов, Олексій Мозговий та Євген Іщенко.

За словами П’ятерікової, спроби ватажків “ЛНР” покласти відповідальність за ліквідацію Дрьомова на українські спецслужби є брехнею, і насправді Україна не причетна до вбивства стахановського терориста.Вона стверджує, що знала про ліквідації Дрьомова і продемонструвала внутрішні документи “ЛНР”, в яких перераховувалися нелояльні Плотницькому бойовики і методи їх нейтралізації. У документі вказується, що нейтралізувати Павла Дрьомова можна тільки силовими методами.

“Йдеться про реальний документі, це внутрішній документ організації ГР “Мир Луганщині” (партія Плотницького). Я вірю йому більше, ніж екстреним заявам МГБ і МВС, Луганскінформцентра, Луганськ 24, Lifenews і т.п.. Я вважаю, що це серійне вбивство. Також були вбиті Беднов, Мозговий, Малюк – мер Первомайська. Якщо перше вбивство було взято на себе прокуратурою, то вбивство Малюка і Мозгового Плотницький обіцяв взяти на особистий контроль. І досі ніяких результатів. Взагалі про це не говориться. Справа зам’ялося!” – розповіла плачуча П’ятерікова.

ПРОДОВЖЕННЯ ТА ВІДЕО ДИВІТЬСЯ ТУТ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *