Замість реальної роботи, нардеп Вадатурський гастролює

Як передає місцевий сайт ДИКЕ ПОЛЕ, сьогодні аграрії і перевізники Снігурівщини іще раз продемонстрували свою єдність і порозуміння. Щоб дороги Миколаївщини дійсно стали дорогами, а не напрямками руху на сумісній нараді в Снігурівській райдержадміністраціі разом із земляками вирішили реалізувати головний принцип самоврядування — усі проблеми ВИРІШУЄМО РАЗОМ. Без зайвих слів пропоную всім учасникам останніх «дорожніх заходів» (від учасників засідань в кабінетах усіх рівнів до блокуючих дороги) долучитися до нашої ініціативи.
А САМЕ: Організуємо ямковий ремонт і підсипки узбіч по трасі Миколаїв-Снігурівка і Снігурівка-Херсон.
Я виходжу з відповідальною ініціативою до державних та приватних підприємств і установ, до компетентних і небайдужих людей. Особисто з нардепом Тарас Кремінь залучимо для цього до 20 вантажних автомобілів. Перші результати отримаємо уже у вівторок.
Тож, усі КОРИСТУВАЧІ, доріг долучайтеся!!!!!!!
Сподіваюся, що не залишаться осторонь і всі ті «знавці справи», хто вже рік із шпальт різних видань і екранів телевізора допомагав «бідним плакати». Соромно, що замість реальної роботи на окрузі, нардеп Андрій Вадатурський гастролює з одного ТВ-каналу на інший, заполонив інтригами і піаром інтернет простір. АНДРІЮ! Досить піару, пора до справ! ДІЛОМ, а не словом допоможемо своїй рідній Миколаївщині!

ІГОР БРИЧЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *