З волинянами поділились формулою успіху

Державна служба статистики поділилась даними про обсяги експорту-імпорту товарів за регіонами України, про це пишуть на сайті ВОЛИНЬ МОЯ.

В той час, як загальний спад по Україні становить 30,9%, нашій області вдалось увійти до п’ятірки за темпами падіння експорту із результатом 90,2%. Випереджають її лише Вінниччина, Одещина, Київщина та Тернопільщина. Остання до речі, стала несподіванкою для більшості. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі – +59,7 млн.,найсуттєвіші експортні поставки товарів до: Польщі (46,4% у загальному експорті області), Нідерландів, Єгипту, Франції, Італії, Німеччини, Португалії, Іспанії, Кореї, Білорусії, Бельгії, Таїланду, Ізраїлю, Лівану, Саудівської Аравії, Туреччини, Швейцарії, Молдови, та зовнішньоторговельний оборот товарами за січень – листопад 2015 року, що склав 538,4 млн дол. США – це лише мала частка того, що вдалось досягнути Тернопільщині.

Жителі області стверджують, що стрибнути вище голови, їм допомогла співпраця і дружні стосунки місцевої влади та зарубіжних партнерів.Саме завдяки цьому спад вдається сповільнювати.

Ось така от формула успіху, якою сміливо може користуватись, як Волинь так і інші регіони нашої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *