Юрій Крикунов: Столиця виділить 9,4 млрд грн на програму “Здоро’я киян”

Депутати Київради ухвалили проект документу згідно з яким столиця виділить 9 мільярдів 407 мільйонів гривень на найближчі три роки для реалізації Міської цільової комплексної програми «Здоров’я киян». Зокрема для лікування рідкісних ендокринних хвороб, хвороб крові, кровообігу, нервової системи, рідкісних природжених вад розвитку, деформації та хромосомних аномалій, а також лікування хвороб кістково-м’язової системи спрямують тільки в наступному році майже 2,5 млрд грн. Також близько 2-х мільярдів гривень закладуть на допомогу та медзабезпечення онкологічних хворих.

Окрім того, вперше передбачено кошти на закупівлю виробів медичного призначення, лікарських засобів, реактивів та дезінфектантів, необхідних для проведення гемодіалізу. Загалом на ці цілі протягом 2017-2019 мають виділити понад 658 млн грн.

«Наша мета на наступних три роки – покращити виявлення захворювань на ранніх стадіях та знизити рівень смертності населення, зменшити кількість летальних випадків від гострого інфаркту міокарда та від інсульту» – зазначив депутат фракції «Солідарність» у Київраді Юрій Крикунов.

За відповідне рішення проголосували 95 депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *