Юрій Крикунов: столиця планує виділити додаткових 55,6 млн грн для соціальної підтримки киян, в тому числі учасників АТО

На соціальну підтримку киян, в тому числі учасників АТО та їхніх сімей, столиця планує виділити додаткових 55,6 мільйонів гривень. Таку можливість сьогодні розглядають у міській раді, у рамках коригування програми «Турбота. Назустріч киянам».

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Зокрема, 29 мільйонів гривень потрібно спрямувати на санаторно-курортне оздоровлення ветеранів війни та праці, людей з інвалідністю, дітей війни та постраждалих від катастрофи на ЧАЕС, кажуть депутати. Додаткових 9,2 мільйони гривень планують виділити на забезпечення одноразовою матеріальною допомогою малозабезпечених верств населення.
«В 2017-му на надання такої матеріальної допомоги передбачено 8,4 мільйони гривень. Станом на кінець березня половину даної суми уже використано за призначенням. Цього року значно зросла кількість звернень. Якщо у 2016-му за допомогою звернулися 4,8 тисяч осіб, то тільки в першому кварталі 2017-го – 2,1 тисячі. Тому і виникла потреба в додатковому фінансуванні», – зазначив депутат Київради, директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Ще додаткових 8,6 мільйонів гривень потрібно для забезпечення киян засобами реабілітації, каже депутат. За його словами, не вистачає крісел-стільців без коліс, сидінь для ванн, ліжок з електричним приводом, палиць.
Додаткові кошти планують виділити і для соціальної підтримки військовослужбовців, учасників АТО та їхніх сімей. Зокрема, пропонують профінансувати оздоровлення дітей військовослужбовців, забезпечити
силовикам пільговий проїзд.
Також Юрій Крикунов запропонував депутатам Київради компенсувати витрати, пов’язані зі стаціонарним лікуванням (у тому числі ендопротезуванням, слухопротезуванням та протезуванням ока) киян-учасників АТО, членів сімей Героїв Небесної Сотні.
Відповідний проект рішення сьогодні підтримали депутати постійної комісії
Київради з питань транспорту, зв’язків та реклами. Документ мають погодити
на одному з пленарних засідань КМР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *