Юрій Крикунов: що відчуває особлива дитина?

17425106_10206965275689211_3273585520387075285_nКиївський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю провів для своїх працівників майстер-клас “Світ очима та відчуттями особливої дитини”.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов повідомляє, що головною метою майстер-класу було показати учасникам, що не зважаючи на любов до дитини, ми можемо робити помилки, будучи нетерплячими, ставлячи свої проблеми на п’єдестал, забуваючи про наслідки.

Серед учасників майстер-класу тренери обрали “щасливчика” на роль особливої дитини, якій закрили очі та за допомогою двох реабілітологів почали виконувати фізичні вправи, в експромт включили неприємні звуки шарудінням пакету, різкі тактильні контакти, гучні іграшки та розмови колег між собою.

«”Щасливиця” поділилась своїми враженнями від дійства, що творилось над нею. Відчуття, “м’яко кажучи” були не з позитивних. Будь-який дорослий, не кажучи вже про дитину, в таких обставинах відчув б дискомфорт, і навіть почалася б істерика», – коментує про результати заняття Юрій Крикунов.

За словами директора Департаменту в такий інноваційний спосіб, тренери показали як буває, коли дорослі забувають, що у особливих дітей інший темп виконання прохань та сприйняття цього світу.

Подібні майстер-класи проводяться для працівників, аби вони мали змогу оцінити свої дії та надати пораду батькам, аби при індивідуальній реабілітації використовувати правильні методи роботи.

Юрій Крикунов анонсує, що серію подібних майстер-класів планується провести для батьків особливих дітей під час реалізації проекту: “Формування у батьків знань та навичок з індивідуальних потреб в реабілітації власних дітей з функціональними обмеженнями та їх соціальної адаптації”, що реалізується благодійною організацією “Позитивні жінки” у партнерстві з Київським міським центром реабілітації дітей з інвалідністю та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *