Юрій Крикунов: Київ удесятеро збільшив матеріальну допомогу членам сімей загиблих учасників АТО

25 тисяч гривень. До такої суми збільшила Київрада розмір матеріальної допомоги членам сімей загиблих учасників АТО та учасників Революції Гідності. А це вдесятеро більше ніж було задекларовано до сьогодні.

«У рамках внесення змін до програми «Турбота. Назустріч киянам», ми збільшили виплати членам сімей загиблих бійців антитерористичної операції та учасників Революції Гідності з 2,5 тисяч гривень до 25 тисяч. Разом з тим, підвищили розмір матеріальної допомоги самим учасникам АТО з 2,5 тисяч гривень до 5 тисяч. Всього в Києві 21 300 осіб, які потребують такої допомоги», – зазначив депутат Київради Юрій Крикунов.

Також, у рамках коригування Програми, депутати збільшили до 50 тисяч гривень розмір надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію членам сімей загиблих учасників АТО на виготовлення та встановлення надгробків. Видатки на зазначені цілі у 2017 році не планувалися.

«Депутатський корпус погодив підвищення виплати на оздоровлення дітей киян-учасників АТО та дітей, хворих на церебральний параліч. Окремий пункт – це надання щомісячної адресної матеріальної допомоги для покриття витрат на оплату ЖКП членам сімей загиблих киян-учасників бойових на території Афганістану. Загалом пропонується збільшити обсяг коштів на виконання програми «Турбота. Назустріч киянам» у 2017 році до 1,4 мільярди гривень. Це на 20% більше у порівняні з 2016-м і практично удвічі більше ніж було заплановано на цей рік під час затвердження Програми у березні 2016 року», – підкреслив Юрій Крикунов

Також у проекті рішення передбачені додаткові суми на збільшення одноразової допомоги малозабезпеченим верствам населення, збільшення закупівлі засобів гігієни, на закупівлю дитячих ортезів на стопу, встановлення окремим категоріям населення лічильників водопостачання.

Рішення підтримали 81 депутат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *