Юрій Крикунов: інтернати будуть реформуватись

7 червня на засіданні робочої групи з питань реалізації проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» представники Департаменту соціальної політики КМДА, спільно з іншими учасниками робочої групи, розглянули та ухвалили проект Регіонального плану реформування інтернатних закладів.

Повідомляє СТОЛИЧНИЙ САЙТ.

Директор Департаменту Юрій Крикунов резюмував:

– Реформування відбудеться в системі надання діагностично-консультативних послуг та психолого-педагогічного супроводу дітям с особливими потребами та їхнім сім’ям.

– Планується здійснити першочергові заходи щодо поширення інклюзивного навчання у дошкільних, загальноосвітніх та професійних навчальних закладах.

– Ключовим напрямком програми є забезпечення безбар’єрного доступу дітей з інвалідністю до закладів освіти.

“Також ми будемо розвивати сімейні форми виховання. Адже більш правильної форми виховання ніж родина (або умови родинного середовища) на сьогодні не існує”, – наголосив Юрій Крикунов.

“Не менш важливим напрямком для нас також є створення нової, досконалішої системи навчання персоналу. Ці та низку інших завдань ми сформували перед собою в рамках реалізації проекту”, – коментує директор Департаменту.

Варто зазначити, що під час реформації по кожному інтернатному закладі рішення буде прийматись окремо, з урахуванням всіх деталей та особливостей.

Такий непростий напрямок деінституалізації, який взяла країна, передбачає декілька років серйозної та клопіткої праці. Тож країну чекає довгий і масштабний процес модернізації та реформації інтернатних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *