Євродепутат назвав закон про реінтеграцію Донбасу свідченням єдності України

Ухвалення закону про реінтеграцію Донбасу є свідченням єдності України та чіткого прагнення відновити контроль над усією територією країни.
Повідомляє сайт ЕЛЕКТОРАТ з посиланням на Укрінформ.

Таку думку щодо закону «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» в ексклюзивному коментарі власному кореспонденту Укрінформу у Брюсселі висловив депутат Європарламенту Міхал Боні.

«Рішення Верховної Ради підтримати закон про реінтеграцію Донбасу засвідчує єдність України, а також чіткі прагнення зберегти свої території після нелегального вторгнення й відновити контроль над усією територією країни», – переконаний польський політик.

Як зазначив Боні, закон також чітко підкреслює факт, який довго замовчувався: Росія веде агресивну політику відносно України і є відповідальною за окупацію українських територій в Донецької і Луганської областях.

Європарламентарій позитивно відзначив положення у законі щодо визнання офіційним Києвом лише двох типів документів, виданих на тимчасово непідконтрольних територіях: свідоцтв про народження та про смерть, що є дуже важливим для українських громадян на окупованих територіях.

«Я повністю підтримую це рішення Верховної Ради і вважаю, що цей законодавчий акт є нагальним, спрямованим на об’єднання України, що сприятиме імплементації Мінських домовленостей», – наголосив депутат Європарламенту.

Як повідомляв Укрінформ, 18 січня Верховна Рада ухвалила закон «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». За відповідний законопроект №7163  проголосували 280 депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *