Як забезпечити дітей Луганщини якісними знаннями

Як повідомляє КАМЕННЫЙ БРОД, лозунг “Нема школи – нема села” цього літа сколихнув усю країну. Масове закриття та оптимізація сільських шкіл, що передбачена в бюджеті на 2016 рік панічно налякала українські сім’ї у кожній області . Не оминуло це Луганщину.
У області працює багато шкіл, в яких дуже мало учнів та вчителів. Утримувати такі школи дуже невигідно. Та закриваючи такі заклади, необхідно забезпечити учням навчання у якісних умовах.
Саме це зробила Тернопільщина, і її досвідом з впевненістю може скористатись Луганщина. Так, 11 січня Петро Порошенко відвідав Тернопільщину з робочим візитом, метою якого було відкриття новозбудованої школи у селі Сколові. Її будівництво розпочалось ще 25 років, його двічі призупиняли. Однак міцна співпраця держави і органів самоврядування допомогла області добудувати не лише Сколівську школу, але й реконструювати низку інших шкільних приміщень та дошкільних закладів.
Саме такий успішний приклад, варто узяти до уваги Луганщині, для того аби забезпечити дітей області якісними знаннями, і водночас з користю використати бюджетні гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *