Як відпрацювали прикарпатські депутати рік у ВР

За перший рік роботи Верховної Ради України восьмого скликання народні депутати, що були обрані в одномандатних округах Івано-Франківської області, 247 разів виступали ініціаторами законотворчих ініціатив.

Протягом року законотворці найбільше уваги приділяли питанням податкової і митної політики, виступивши 53 рази ініціаторами проектів законодавчих актів, що стосуються даної тематики. Питання бюджету та питання фінансової політики і банківської діяльності також були серед пріоритетів законотворців – 28 разів вони виступали ініціаторами законотворчих ініціатив, що стосуються бюджету, та 20 разів були ініціаторами законотворчих ініціатив, що стосуються сфери фінансової політики і банківської діяльності. Інша тематика у законотворчій діяльності народних депутатів відображена менше. Найменше уваги депутати-мажоритарники з Івано-Франківської області приділяли питанням інформаційної політики, правам людини та зовнішній політиці. Цим сферам державної політики депутати присвятили по одній законотворчій ініціативі.

Як інформує Громадянська мережа ОПОРА, з усіх проектів законодавчих актів, які були ініційовані прикарпатськими депутатами-мажоритарниками самостійно та у співавторстві з іншими парламентарями, чинності набули…

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЗДОБУТКИ ДЕПУТАТІВ ЧИТАЙТЕ ТУТ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *