Як в Нью-Йорку проходила ніч президентських праймеріз

На попередніх виборах кандидатів у президенти США в штаті Нью-Йорк від Демократичної партії перемогу здобула колишній держсекретар США Хілларі Клінтон, а мільярдер Дональд Трамп переміг на праймеріз республіканців.

Клінтон виграла праймеріз у свого суперника по партії сенатора від Вермонта Берні Сандерса, а Трамп – у губернатора Огайо Джона Кейсіка і сенатора від Техасу Теда Круза.

Офіційно ж кандидат на посаду президента від демократів буде оголошений на партійному з’їзді 25-28 липня у Філадельфії, а кандидат від республіканців – на партійному з’їзді 18-21 липня у Клівленді.

58-ті вибори президента США заплановано на 8 листопада 2016 року.

Як повідомляв УНІАН, 15 квітня під час теледебатів у Нью-Йорку кандидати в президенти від Демократичної партії Хілларі Клінтон і Берні Сандерс висловилися за збільшення військових витрат і збереження ролі НАТО в “стримуванні Росії”.

У свою чергу Дональд Трамп заявив на початку квітня, що крім США інші члени НАТО не вносять “свій справедливий внесок” у діяльність Альянсу, а сама організація, за його словами, “вичерпала себе”. У зв’язку з цим він припустив розпад НАТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *