Володимиру Бліхару знайшлася роль у кремлівських сценаріях

Журналісти М.Столярова і Л.Муравйов, громадяни Росії (країна-агресор, що фінансує міжнародний тероризм), Столярову  депортовано з України, а Муравйов на цю долю лише очікує, безпосередньо співпрацюють з терористичною організацією “ДНР”. Вони, окрім отруєння українського інформаційного простору, як з’ясувалось, займаються також і виборами до місцевих органів влади.

Так, у листах, якими обмінювалися між собою М.Столярова і Л.Муравйов, є пропагандистські розробки для руху “Народний контроль” Дмитра Добродомова. Про це повідомляє сайт ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО. Серед безлічі імен у цих прописаних Кремлем сценаріях, зустрічаємо і знайоме тернополянам прізвище Бліхар. Мова йде про головного “контролера” міста, депутата міської ради та, перш за все, бізнесмена Володимира Бліхара. Очевидно, що у кремлівських стінах знайшли  роль і для нього. У політтехнологічних рекомендаціях московських спеців безапеляціно зазначено: мають(!) з’явитися…(різні прізвища) і конкретно – Бліхар.

 

rolyk

 

Без сумніву, керівник фракції “Народного контролю” в міськраді “попав”. Як цей політик-дилетант буде “відмивати” свою репутацію? Подивимося далі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *