Віктор Ющенко виступив на підтримку політв’язня Ігоря Мосійчука

Екс-президент України висловив свою пітримку затриманому Ігореві Мосійчуку та побажав якнайшвидшого одужання. 

Про це пише видання ІНФОРМАТОР з посиланням на публікацію народного депутата на сторінці у Facebook.

“Останні кілька днів, за рекомендацією лікарів, здійснюю годинні прогулянки на території лікарні інституту ім. Шалімова, де проходжу стаціонарне лікування. Дуже радісно, після двомісячного ув’язнення, знову мати можливість просто вільно гуляти і насолоджуватись першим морозним повітрям.

Щоразу до мене підходить багато людей – інших пацієнтів. Вітаються, тиснуть руку, деякі розчулені жіночки навіть обіймають. Всі бажають скорішого одужання і висловлюють свою підтримку, бідкаються на життя, лаять Порошенка і парламент, просять мене якнайскоріше повернутись до Верховної Ради.

А сьогодні, під час прогулянки, мені зателефонував Президент України Віктор Ющенко – підбадьорив і сказав триматись.

Я дуже вдячний всім людям за таку підтримку! Для мене неоціненною є довіра людей і їх добре ставлення. Я вкотре переконуюсь що попри всі намагання влади дискредитувати мене, це не те, що не дало результатів, це дало зворотній ефект.

Я вдячний Віктору Андрійовичу не тільки за добрі слова зараз, а й за публічну підтримку в часі мого ув’язнення. До Президента Ющенка в українців ставлення різне, проте для мене він перш за все український президент, який, завжди шанував українське, який присвоїв звання Героя України найвідданіших синам нашої Nації – Степану Бандері та Роману Шухевичу.

Ніщо так не надихає на подальшу боротьбу, як віра людей у тебе. Дякую кожному. Без вас я б не мав як боротись”, – зпевнив народний депутат.

Нагадаємо, народний депутат від Радикальної Партії Ігор Мосійчук був заарештований за політичною підставою через підозру у корупції. Однак, на судовому засіданні виявилось, що у справі Ігоря Мосійчука фігурують 7 епізодів, більшість серед яких – випадки правозахисних акцій Мосійчука.

Комітет визволення політв’язнів України та партія консерваторів Британії визнали Ігоря Мосійчука в’язнем сумління. Під будівлею офісу ООН у нью-Йорку пройшов мітинг на підтримку депутата.

Ігор Мосійчук належить до групи “васильківських терористів”- патріотів, ув’язнених за сфабрикованим звинуваченням про підготовку повалення пам’ятника Леніну. Звільнений у 2014 році за законом про амністію для політв’язнів режиму Віктора Януковича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *