Віктор Овчарук: Використання публічних коштів повинно бути під особливим контролем

На цьому наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук під час зустрічі  із громадським активістом, представником експертно-аналітичної групи “Акцент” Богданом Малиняком.  Йшлося про організацію слухань публічних звітів головних розпорядників державних коштів за 2016-ий та щоквартальних звітувань у цьому році.  «Тернопільська обласна рада запровадила механізми щодо прозорого використання публічних коштів. А саме – відкриті звітування головних розпорядників коштів перед громадою та депутатами. Інформація про використання коштів постійно подається на офіційному сайті обласної ради у рубриці «Публічні фінанси», – зазначив Віктор Овчарук.

Очільник обласної ради підтримав ініціативу детально вивчати використання коштів, виділених на обласні програми. «Буду вдячний за аналіз ефективності використання таких коштів», – додав Віктор Овчарук.

Під час зустрічі  домовлено про  організацію круглого столу про використання публічних коштів протягом минулого року та реальних результатів фінансування галузей та програм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *