Викрито багатомільярдні корупційні схеми “соленого” бізнесу

Радник міністра МВС Арсена Авакова Михайло Апостол повідомив шокуючу інформацію на своїй сторінці у “Фейсбук”: 

Межі досконалості для схем корупціонерів, шахраїв, аферистів – немає.Стверджую це, оскільки більше року займаюся виявленням цих схем в аграрній галузі. За що не візьмись – кадрові питання,землі державної власності,водойми, ліси, надра, держпідприємства, різні регуляторні структури…

Роботи для правоохоронних органів непочатий край. Відкрито тисячі кримінальних проваджень, сотні передано в суди, а до вироку доходять одиниці.

Все це, в першу чергу, в наслідок недосконалого законодавства. Ще одна причина полягає в тому, що не прийшла в галузь та людина, керівник, який б хотів і мав можливість ламати ці схеми.


Сьогодні про “Артемсіль”. Потужність підприємства 7 млн.тонн в рік. Оптова ціна в середньому – 700 грн. Рахуйте оборот. По якійсь причині (будемо розбиратися) весь оптовий продаж солі по Україні віддано одній фірмі “Констанза”.

Є серйозні покровителі . А у диллерів по Україні забраний пункт в договорі, що вони мають можливість торгувати оптом. В офісі “Констанзи” підтвердили, що вони є ексклюзивними поставщиками опту солі.
Р.s МінАПК знову призначило нового в.о.директора ДП “Артемсіль”.

 

Перше запитання, яке прийшло в голову нашим журналістам після прочитання цієї шокуючої інформації – “де робота Антимонопольного комітету?”. Також нам цікаво, чи причетне керівництво цієї державної установи до корпційних схем? Надіємося, на усі ці питання уже зовсім скоро громадськість отримає відповіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *