Відбулася сесія районної ради: обрано нового голову Кельменецької районної ради

3 грудня, голова Кельменецької районної державної адміністрації Віталій Швець взяв участь у першому пленарному засіданні першої сесії районної ради  VIIскликання. Відкриваючи засідання  голова Кельменецької районної  територіальної виборчої комісії Марія Таран проінформувала про підсумки виборів депутатів  районної ради  та про визнання повноважень депутатів Кельменецької районної ради VІI скликання.

34 новообраних депутатів отримали посвідчення  народних обранців.  Далі у порядку денному сесії – обрання голови районної ради та його заступника. На посаду голови райради було запропоновано дві кандидатури – Ілаша Віктора Миколайовича  та Пилипчука Бориса Івановича.

За результатами таємного голосування Ілаша Віктора Миколайовича  обрано головою Кельменецької районної ради VІІ скликання. За нього проголосувало 33 депутата із 34.

Новообраний голова райради Віктор Ілаш запропонував на посаду заступника голови кандидатуру Кувіли Віктора Івановича.  Депутати не підтримали дану кандидатуру: проти проголосувало 19, за – 12, 3 бюлетені визнані не дійсні. У роботі першої сесії районної ради оголошено перерву.

До розгляду питання про обрання заступника голови районної ради депутати повернуться на другому пленарному засіданні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *