Від Франківщини до парламенту прагнуть потрапити брати нардепів Шевченка та Насалика

Жителі Франківщини 17 липня обиратимуть свого представника в парламенті замість Ігоря Насалика, якого призначено міністром палива та енергетики. У виборчих перегонах на окрузі беруть участь 37 кандидатів: 12 із них виставили політичні партії, 25 – самовисуванці. Найцікавішими видаються два кандидати – Сергій Насалик та Віктор Шевченко – обоє рідні брати чи не найбільших політичних фігур на Прикарпатті, повідомляє сайт Електорат.

85 округ – вотчина родини Насаликів. Ігор Насалик, колишній мер Калуша, перемагав на окрузі тричі, причому за час перебування у Верховній Раді змінив 4 фракції: “Наша Україна”, “Партія регіонів”, УНП та БЮТ. У 2014 році на дострокових виборах він здобув переконливу перемогу у складі БПП “Солідарність”: набрав 52% голосів – це найвищий результат в Україні.  До того ж син Ігоря Насалика – депутат Калуської міської ради від “Української партії”. Тепер на окрузі балотується молодший брат нардепа – Сергій Насалик.

Сергій Насалик є міським головою Рогатина, – міста, яке входить до меж 85 округу. На цю посаду його обрали наприкінці 2015 року. Також балотувався до Рогатинської районної ради на останніх місцевих виборах. Примітно, що тоді його висувала “Українська партія”, яку очолював раніше його старший брат. Але зараз на вибори до Верховної Ради його висунув з’їзд БПП “Солідарність”. На сайті ЦВК кандидат значиться як безпартійний.

У 2005-2006 роках Сергій Насалик на громадських засадах був помічником свого брата-нардепа. Політик є головою наглядової ради та співзасновником українсько-польського підприємства “Галпласт”.

Варто зауважити, що “Радикальна партія Олега Ляшка” висуває в нардепи маловідому Анжелу Яровату. Вона балотувалася під завідомо непрохідним номером 85 у списку “радикалів” на парламентських виборах 2014 року.  Кандидатка безпартійна, офіційно не працює.

Цікаво, що Ярова є заступником голови обласного осередку ГО “Голос”. Організацію очолює Ростислав Гудзінський, який на місцевих виборах 2015 року активно підтримував кандидата Ігоря Насалика.

Відповідно, можна припустити, що маловідома “радикалка” Ярова на цих виборах могла домовилися з Насаликом, якому симпатизував керівник ГО, де вона значиться заступником голови обласного осередку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *