В Тернополі у садочку №26 поміняли вікна і відкриють нову групу

У дитячому садочку №26, який розташований на вул. Лесі Українки, 7а замінено вікна на енергозберігаючі, а біля закладу проведено ремонт тротуару та доріжок. Гроші на ремонт виділили з міського бюджету

Як зазначає очільник міста Сергій Надал, з 1 вересня у цьому ж садочку заплановано відкрити додаткову групу для дітей молодшого шкільного віку, у якій навчатимуться майже 30 дітей.

Загалом до 1 вересня у Тернополі буде відкрито ще шість додаткових груп – у дитячих садках №38 у Центрі, №9 на БАМі, №13 на Дружбі та ще три групи у мікрорайоні Новий світ. Також розпочне роботу дитячий садок на вул. Юності.

– У цьому році міська рада розпочала реалізовувати нову програму, яка передбачає ремонт під’їзних шляхів до закладів та самих територій у тринадцяти дитячих садочках Тернополя. У дошкільному закладі №26 сьогодні уже завершено ремонт покриття, проходів до дитячих майданчиків, а також замінено усі вікна на енергоощадні. Частину коштів для цих потреб виділила міська рада, а іншу надала компанія «Perfect» у рамках соціального партнерства, – розповідає Сергій Надал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *