Ужгород отримає 85 тис євро для популяризації туристичного потенціалу

4 грудня в Ужгородській міській раді відбулася робоча зустріч міського голови Богдана Андріїва з пріматором міста-побратима Міхаловце Вільямом Загорчаком, начальником відділу інформатики та інвестицій міської ради Міхаловце Яною Маховою та Почесним громадянином Ужгорода Габріелем Дорічем.

«Тісна дружба і плідна співпраця єднають Ужгород та Міхаловце уже багато років, – зауважив у ході зустрічі Богдан Андріїв. – І ми сподіваємося, що стосунки між нашими містами, між нашими державами лише зміцнюватимуться. А ми докладемо для цього максимум зусиль».

Високоповажні гості привітали Богдана Андріїва із обранням на посаду міського голови Ужгорода та запевнили у подальшій тісній співпраці.

Основною метою візиту словацької делегації було офіційне підписання угоди щодо реалізації спільного проекту стосовно популяризації туристичного потенціалу Ужгорода та Міхаловець. У рамках зазначеного проекту передбачається, зокрема, встановлення в центральній частині міст точок доступу до інтернету /WiFi/, інформаційних кіосків та серверів. Бюджет проекту становить 200 тисяч євро, 115 тисяч євро із яких отримає місто Міхаловце, а 85 тисяч євро – Ужгород.

Джерело: karpatskijobjektiv.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *