Університети третього віку навчають людей поважного віку – Юрій Крикунов

Університет третього віку – це навчальний заклад для пенсіонерів, який функціонує на базі районних територіальних центрів соціального обслуговування. Такі центри працюють у кожному районі столиці і набувають все більшої популярності серед киян поважного віку.

Міська влада столиці проінспектувала один з таких, що у Шевченківському районі Києва. «В Університетах функціонують факультети прикладного та художнього мистецтва, іноземної мови, психології, інформаційних технологій, хорового співу, танцювальний, тощо. З початку 2016-2017 навчального року на 78 факультетах та у 43 гуртках навчаються 2 022 особи», – зазначив депутат фракції «Солідарність» у Київраді, директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

unnamed (1)

В Університеті Шевченківського району функціонує 12 факультетів, які відвідують 350 людей поважного віку. «Мені дуже подобається тут навчатися. Я відвідую комп’ютерні курси, хочу бути з внуками на рівних.

А якщо чесно, то знати комп’ютер та вміти користуватися Інтернетом – це дуже зручно. Адже в кожному магазині пише: детальна інформація на нашому сайті, а як туди зайти? А ще я тепер вмію оплачувати рахунки через Інтернет», – розповіла пенсіонера Людмила.

Юрій Крикунов інформує, що такі територіальні центри фінансують з бюджету міста. Викладачі – це і працівники установи, і волонтери. На утримання територіального центру соціального обслуговування Шевченківського району в 2016 році було використано 12,6 мільйонів гривень. На цей рік уже затверджені видатки у більше як 17 мільйонів.

Для запису на заняття можна звернутись до територіального центру соціального обслуговування кожного району міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *