У Житомирі розпочала роботу Молодіжна академія соціальних лідерів

Це міжнародна грантова програма Академії МВА International на отримання стипендії для навчання за кордоном.

Нині Молодіжна академія соціальних лідерів (скорочено – МАСЛ) вже розпочала свою роботу в чотирьох містах України, серед яких – і Житомир. До участі запросили молодь віком від 18 до 28 років. У процесі молоді люди отримають можливість поспілкуватися з громадськими діячами, бізнесовими та політичними лідерами свого регіону.

У Житомирі слухачами МАСЛ захотіли стати більше півсотні осіб. Не всі підходять за віком, однак усі хочуть бодай просто прослухати курс, говорить координатор проекту в Житомирі Олена Хачатрян: “Багато хто хоче хоча прослухати курс, адже ми запрошуємо у спікери депутатів, держслужбовців та відомих бізнесменів, які поділяться своїм досвідом і розкажуть, як саме працює бізнес у нашому регіоні. Вони знають, куди звертатися, знають, як саме на цій території працювати. Тому, я думаю, таке спілкування для нашої молоді дуже цікаво. Суть школи полягає в тому, щоб залучити молодь до цієї бізнесово-лідерської ініціативи нашу молодь, адже, для прикладу, в Європі ти не відкриєш власний бізнес, якщо не пройдеш цю школу”.

На початку учасники проекту братимуть участь у двогодинних зустрічах, які проходитимуть щовівторка і щочетверга в обласній науковій бібліотеці. Наступним етапом стане написання слухачами МАСЛ бізнес-планів для реалізації того чи іншого проекту. Автор кращого бізнес-плану отримає сертифікат на навчання в школі МВА International у Великобританії.

За інформацією «Житомирська хвиля»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *