У Запорізькій області процвітає корупція

Як повідомляють на головному сайті області ЗАПОРІЖЖЯ. Ситуація з корупцією в Україні за серпень-жовтень 2015 погіршилась. Такими є результати  соціологічного дослідження «Рівень сприйняття корупції бізнесом. Друга хвиля», яке провели Transparency International Україна,«PwC Україна та GfK Ukraine.

На думку українського бізнесу в останні півроку рівень корупції погіршився передусім у сфері послуг (з -0,74 до -0,87 балів). Утім, є й позитивні тенденції у сфері сільського господарства – тут оцінка рівня корупція покращилась з – 0,97 до – 0,69 балів. Змінилась і географія корупції, проте наша область свої позиції здавати, поки не планує. Як і у минулому півріччі Запорізька область отримала “срібло” за рівнем корупції із результатом (-1,2). Випередити її змогла лише Франківщина (-1,55).

Такі невтішні дані, повинні спонукати нашу область, шукати вихід із ситуації. Для її покращення, можна звернутись до областей, в яких корупція процвітає не так масштабно. Для прикладу, до Тернопільщини, владу якої вважають найменш корумпованою. Сама область посідає 4 місце, а її результат  й справді вражає лише (-0,38), якщо порівнювати із нашими (-1,2), то Тернопільську область можна взагалі вважати позбавленню корупції.

ua_gfk2

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *