У Єкатеринбурзі спаплюжили агітацію партії Путіна

Невідомі художники прикрасили білборди путінської “Єдіной Росіі” написами “Брехня”.

У Єкатеринбурзі невідомі підкоригували агітплакати “Єдіной Росії”. Відомо, що художники розмалювали не менше трьох щитів, передає “66“.

Невідомі вночі затаврували червоним штампом з написом “Брехня” кілька білбордів “Єдиної Росії”. Один зі щитів висить на вулиці Серафіми Дерябіної і каже про рекордні обсяги дорожнього будівництва в Свердловській області в 2016 році.

Тим часом грошей на будівництво доріг практично немає. Свердловська влада виділяє кошти на добудову ЕКАД і пробивання проспекту Леніна до Татіщева, яка проводиться в рамках підготовки міста до ЧС-2018. У той же час єкатеринбурзькі урядовці через нестачу фінансування вже скасували будівництво розв’язки на Московській і мосту через Ісеть в районі Опаліхінської. Крім того, в цьому році область відмовилася виділяти кошти на вулиці, які потребують ремонту.

Так, з кошторису міськадміністрації зникли 10 ділянок: на ВІЗі, Південно-Західному, Завокзальному, в центрі і в районі автовокзалу. За деякими з них проходить маршрут прямування клієнтських груп FIFA. Наприклад, по Східній, яка все більше покривається ямами, вболівальники зможуть дістатися до фан-зони в ЦПКіВ.

Свої штампи отримали і плакати єдиноросів з “Ластівкою” та інформацією про збільшення місць в дитячих садах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *