У Тернополі збільшили суму коштів, яку виділять на реалізацію проектів “Громадського бюджету”

На черговій сесії міської ради виділили гроші на втілення проектів терополян у рамках “Громадського бюджету”. Порівняно з минулим роком ця сума зросла з 5 до 9 мільйонів. Відповідно, буде можливість реалізувати більше ініціатив тернополян, які набрали найбільше голосів.

Щоб удосконалити відбір проектів цьогоріч для тернополян проведуть спеціальні навчання як створювати проекти для конкурсу та етично їх рекламувати.

Заходи для обговорення та вирішення актуальних для «Громадського бюджету» питань, почнуть вже вкінці березня та триватимуть кілька місяців.

– Щоби уникнути певних проблем, які виникали протягом втілення минулого циклу, ми запроваджуємо серію робочих груп та навчальних семінарів. Вони будуть проведені для представників міської влади, депутатів та громадських активістів, тернополян, авторів проектів, які хочуть покращити та вдосконалити свої вміння при подачі на “Бюджет участі”, – каже керівник субгранту в рамках проекту “ЗМФ-ІІ” “Подільська агенція з регіонального розвитку” Лілія Ковшун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *