У Тернополі з міського бюджету виділять кошти на ремонт дамби

У 2017 році біля тернопільського ставу продовжать ремонтні роботи. Зокрема, ремонтуватимуть, як дорожнє полотно, так і замінять усі старі комунікації.

Роботи триватимуть від моста і аж до церкви, яку в народі називають надставною.

Як зазначає міський голова Сергій Надал, з міського бюджету на ремонти витратять 3,7 млн. гривень. Решту коштів міська рада планує отримати у співфінансуванні з  державним фондом регіонального розвитку.

– Цей проект коштує понад 25 мільйонів гривень. Він передбачає не лише ремонт дороги, але й заміну всіх мереж, комунікацій і крім того дамба виконує функцію підпірної стіни для ставу. Це дуже складний і важливий об’єкт. Наразі ми передбачили кошти на співфінансування. Тобто частину коштів ми виділимо з міського бюджету, а решту профінансує фонд регіонального розвитку. Якщо цих коштів з держави не виділять, нам прийдеться ремонтувати дамбу за кошти з міського бюджету, – розповів Сергій Надал.

Нагадаємо, що цього року біля дамби тернопільського ставу провели ремонт гідротехнічних споруд, пішохідних ділянок та дорожнього покриття. На ремонт об’єкту було виділено понад 7 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *