У Тернополі встановили нові лавки у сквері Чорновола і на вулиці Сагайдачного

Нові лавки для сидіння встановили у центральній частині міста. За словами заступника начальника управління ЖКГ Олега Соколовського, цього раз комунальники вирішили поексперементувати і облаштували лавки там, де їх ніколи не було.

Зокрема, встановили дев’ять нових лавок біля клумб на Сагайдачного та  вісім у сквері Чорновола неподалік фонтану «Кульбаба».

Як зазначає Олег Соколовський, ефект від встановлення нових лавок блискучий.

–          Ми вирішили зробити таке неординарне рішення і встановили лавки там, де вони ніколи не були. Зокрема, на Сагайдачного біля клумб. Цікаво, що ми навіть не встигли ще цих дев’ять лавок надійно прикріпити, як вже всі вони були зайняті тернополянами. Таке саме й у сквері Чорновола, де ми розмістили 8 лавок,  – розповів Олег Соколовський. – Таким чином ми вирішили подібну практику продовжити і наразі вже робимо ще 20 лавок, яких розташуємо у різних мікрорайонах міста.

Нагадаємо, що зараз також реставрують лавки біля історичного тристороннього годинника. Така потреба виникла через велику кількість подряпин та надписів на полакованих дошках, які служили сидінням лавки. Наразі їх шпаклюють та покривають лаком. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *