У Тернополі висадили 10 екзотичних слив та два червонолистих клени

У сквері Шевченка в Тернополі висадили «Алею волонтерів». Тепер там будуть рости 10 слив виду Pissardi та 2 клени Drummondii.

Відомо, що дерево сливи Pissardi привертає до себе увагу завдяки незвичному червоному з бордовим відтінком листю, а клени Drummondii мають чудове чітко окреслене листя, при розпусканні воно рожеве, а влітку – зелене з дуже декоративною кремово-білою облямівкою.

Долучився до ініціативи  міський голова Сергій Надал разом з волонтерами та працівниками житлово-комунального господарства.

– Першим меценатом та волонтером в новітній історії Тернополя був американець Джон Звожек – волонтер корпусу Миру. Ще 15 років тому він запланував озеленити цей сквер, оскільки до цього на цьому місці була зруйнована доріжка. На жаль, у той час не було відповідного посадкового матеріалу, – розповідає очільник Тернополя. – Враховуючи його пропозиції та висновки екологів-ландшафтників, підкреслюючи важливість волонтерського руху у місті, сьогодні ми біля пам’ятника Тарасу Шевченку висадили екзотичні сливи та клени.

Нагадаємо, що днями раніше в Тернополі також висадили 64 червонолисті катальпи та клени у сквері та парку ім. Т.Шевченка. Акції озеленення міста проводяться постійно у рамках  розробленої програми з комплексного озеленення міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *