У Тернополі відзначили міжнародний день людей похилого віку

Святковий обід та концерт влаштувати для соціально-незахищених тернополян, які перебувають на обліку в управлінні соціальної політики міської ради. Привітав людей зі святом і очільник Тернополя Сергій Надал.  Йому присутні у свою чергу подарували символічний оберіг.

–   Усі ми навчаємося у старших людей, тому їх потрібно поважати, робити такі кроки, які б покращували їх життя, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Зі сторони міської ради ми допомагаємо людям через соціальних працівників, виділяємо матеріальну допомогу, зберегли безкоштовний проїзд у громадському транспорті, враховуємо їх потреби при проведенні ремонтних робіт у Тернополі. Також в управлінні соцполітики діє безкоштовна їдальня для людей, які є найбільш малозабезпечені, безкоштовна перукарня, проводяться заняття із фізичної культури, надаються послуги психотерапевтів.

До слова, у Тернополі є більше 50 тисяч людей похилого віку, які звертаються до управління соціальної політики із питань надання субсидій, призначення соціальної допомоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *