У Тернополі відреагували на скарги стосовно неприбраної території на вулиці Коновальця

Мешканці, які проживають на вулиці Коновальця, 4 місяць не платитимуть за прибирання прибудинкової території. Відповідне рішення прийняли у міській раді після того, як спеціальна комісія перевірила якісь роботи комунальників.

За словами очільника міста Сергія Надала, на адресу міської ради надходило дуже багато скарг на неналежне прибирання двору та прибудинкової території. Факт неякісного прибирання підтвердився, тому мешканцям буде зроблено перерахунок вартості оплати і люди будуть звільнені на 100% від плати за обслуговування будинку.

– Зі скаргами про незадовільне прибирання тротуарів та прибудинкової території звертались тернополяни, які проживають на вулиці Євгена Коновальця, 4.Спеціальна комісія підтвердила факт того, що територія знаходиться у незадовільному стані. У зв’язку з цим було прийнято рішення, що ТОВ “КомЕнергоТернопіль” зобов’язане провести перерахунок плати за утримання прибудинкової території  за листопад і мешканці за цей місяць не будуть платити за прибирання території, – розповів очільник міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *