У Тернополі в міській раді відбулась зустріч з головами ОСББ

4 лютого у міській раді відбулася зустріч з керівниками ОСББ Тернополя. Під час спільної наради обговорили актуальні питання, які цікавлять мешканців будинків. Загалом у Тернополі є 360 ОСББ.

Керівники ОСББ звернулися із проханням ліквідувати стихійні сміттєзвалища поблизу їх будинків, забезпечити миття та дезінфекцію сміттєвих контейнерів, провести ремонт проїзних доріг, освітити пішохідні ділянки.

–          Користуючись нагодою я подякував усім, хто прийшов. Адже представники ОСББ – це одна із найактивніших частин тернополян, які взяли на себе відповідальність за утримання своїх будинків. Керівники ОСББ цікавилися рядом питань, наприклад, як правильно оформити земельну ділянку, як захистити свій двір від незаконних забудов і т.д. Важливим було й те, що вони подали пропозиції внести зміни до програми підтримки ОСББ, яка раніше була прийнята міською радою. За результатами цієї зустрічі ми внесемо необхідні зміни, – зазначив міський голова Сергій Надал.

За словми міського голови, такі зустрічі планують проводити щонайменше раз у півроку. Також за результатами наради буде підготовлено методичні рекомендації для керівників ОСББ Тернополя, а також розроблений єдиний статут їх діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *