У Тернополі цьогоріч термомодернізують 25 будинків

Триває реалізація програми термомодернізації у Тернополі. Згідно програми передбачено встановлення у багатоквартирних житлових будинках індивідуально-теплових пунктів, утеплення стін та дахів, заміни вікон на енергоефективні.

Програма працює за умов співфінансування 30/70 (30% вартості робіт оплачують мешканці і 70 % виділяється з міського бюджету).

– Роботи із термомодернізації цього року мають провести у 25-ти будинках, у частині з них буде утеплено фасад, у інших замінено вікна, відремонтовано дахи та інженерні мережі, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Зараз триває утеплення фасаду у будинку на вул. В.Великого, 1, ще у планах цього року утеплити стіни на вул. Карпенка, 4А та вул. Оболоня, 11.

Очільник Тернополя зазначає, що завдяки заходам термомодернізації жителі будинку зможуть економити та менше платити за комунальні послуги в опалювальний період.

Наразі за програмою термомодернізації замінено вікна на вул. Бродівській, 50, Київській, 10, Лучаківського, 12А, Чалдаєва, 10, Злуки, 39; утеплено покрівлю на вул. Будного, 20 та утеплено стіни на вул. Ю.Хмельницького, 21А та Чумацька, 27.

Роботи із утеплення та заміни вікон тривають ще на п’яти об’єктах та готуються документи на термомодернізацію 11 будинків. Більшість з цих робіт буде виконано до початку опалювального сезону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *