У Тернополі тривають ІІ Дворові Олімпійські ігри

З 8 серпня у Тернополі розпочалась серія II Дворових Олімпійських ігор, яка включає у себе футбол, бадмінтон (індивідуальна першість) та дитячу легку атлетику.

Заходи проводять на універсальних спортивних майданчиках міста Тернополя. Зокрема, на універсальному спортивному майданчику на вулиці вул. П.Орлика, 10, на бульварі Д. Галицького, 26, на вул. Старий Ринок, 3-5, 15 квітня, 35 та Вербицького, 6

Також на честь відкриття Олімпійських ігор в Ріо у Тернополі на набережній підняли прапор Національного Олімпійського комітету України, а спортсмени урочисто пронесли Олімпійський вогонь.

За словами заступника міського голови Леоніда Бицюри, спорт та спортивні майданчики є пріоритетом для міської ради.
– В день відкриття Олімпійських ігор Тернопіль також долучився до святкувань. Зокрема, ми передали вітання наших олімпійцям і в нас був олімпійський забіг, де спортсмени пробіглись по набережній з олімпійським факелом. Ми раді, що в команді української збірної на Олімпіаді є двоє представників з Тернополя. Будемо сподіватись, що вони покажуть достойний результат. В цілому для нас спорт і його популяризація є пріоритетом для міської ради, зокрема у місті продовжуємо споруджувати нові спортивні майданчики та проводи спортивні заходи. Зокрема, днями у спальних районах міста проходять Дворові Олімпійські ігри,-  розповів Леонід Бицюра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *