У Тернополі три дні проїзд у тролейбусі буде безкоштовним

Для тернополян три дні міські тролейбуси будуть безкоштовними. Таке рішення прийняли на засіданні виконкому через снігопад, який спричинив погану роботу громадського транспорту.

Як розповів очільник міста Сергій Надал, значна частина водіїв, особливо приватних перевізників, проживає за межами Тернополя. Тому не змогли через негоду добратися до міста.

Також Сергій Надал визнав, що ліквідація наслідків снігопаду у Тернополі пройшла не на належному рівні. Відтак спеціальна комісія вивчить і дослідить питання чи це людський фактор чи неготовність до екстремальних навантажень.

– Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення, що з середи 16 листопада по п’ятницю 18 листопада у Тернополі буде забезпечено безкоштовний проїзд всім пасажирам у комунальному транспорті міста, а саме у всіх тролейбусах. Цей катаклізм став важливим уроком для нас. Ми зробимо важливі кадрові і управлінські висновки. Як міський голова гарантую, що ми зможемо забезпечити підготовку міста до наступних можливих катаклізмів, – зазначив очільник міста Сергій Надал.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *