У Тернополі скасували петицію про відміну вивчення християнської етики у школах

Враховуючи думку більшості тернополян у місті скасували петицію про відміну вивчення християнської етики у школах. Про це заявив міський голова Сергій Надал під час брифінгу по засіданні виконкому.

Як зазначає очільник міста, на адресу міської ради надійшло понад 2600 листів від мешканців, які вимагали скасувати дану петицію. Також 32 тисячі листів надійшло з цілої області. Таким чином у Тернополі і надалі викладатимуть «Основи християнської етики».

Нагадаємо, що петиція про відокремлення освіти від релігії за чотири дні набрала необхідних 250 голосів. Написала її тернополянка Тетяна Семус. За словами жінки, проведення уроків християнської етики суперечить Конституції України.

–          Прийнято рішення відмовити в задоволенні електронної петиції про відокремлення освіти та релігії і підтвердити необхідність вивчення у школах Тернополя предмету «Основи християнської етики».  На адресу міської ради надійшло більше 2600 від тернополян, які висловились проти даної петиції. Окрім цього, понад 32 тисячі листів надійшло з цілої області, – зазначив Сергій Надал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *