У Тернополі штрафуватимуть ЖЕКи та підприємців за неналежне очищення міста від льоду

Комунальні служби продовжують працювати у посиленому режимі. Посипають дороги та пішохідні ділянки протиожеледною сумішшю та намагаються вжити усіх можливих заходів, щоб забезпечити нормальний прохід тернополян. Як зазначає начальник управління ЖКГ Олег Соколовський, наразі є проблема із тернопільськими керівниками торговельних підприємств, закладів побутового обслуговування та ресторанного господарства.

Відповідно до Правил благоустрою вони зобов’язані прибирати прилеглу територію по периметру своїх споруд (кіоски, намети, лотки, тощо) на віддалі 15 м.

Порушення вищевказаних Правил тягне за собою накладення штрафу.

Штрафуватиме суб’єкти господарювання за неналежне очищення міста під час ожеледиці муніципальна поліція.

– Суб’єкти  господарювання у Тернополі спрацювали вкрай погано, незважаючи на те, що вони теж задіяні у прибиранні міста. Прибирати територію біля свого закладу вони мали б самостійно, оскільки з нами не було заключено жодної угоди. Відповідно по цих всіх підприємцях зараз працює поліція і хочемо вияснити, чому там нічого не робилося. Також розбираємось і з деякими тернопільськими ЖЕКами, які теж погано справились із своєю роботою, – розповів Олег Соколовський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *