У Тернополі розпочали реєструвати шлюб за добу

Проект «Шлюб за добу» презентували нині в Тернополі. Наразі у місті зареєстрували шлюб дві тернопільські пари.  У міській раді зазначають, що Тернопіль – не перше місто, де запрацював новий сервіс, адже на початках така послуга стала доступною в областях, які знаходяться в зоні антитерористичної операції.

Реалізувати проект вдалось за сприяння міського голови, адже було надано необхідне приміщення та узгоджено інші організаційні заходи.

– Це ще один проект, який місто реалізовує спільно з Міністерством юстиції. Адже першим проектом була видача свідоцтва про народження дітей у пологових будинках, – розповідає очільник Тернополя Сергій Надал. – Сьогодні ми презентуємо новий сервіс «Шлюб за добу», завдяки якому усі бажаючі зможуть зареєструвати шлюб, не чекаючи 30 днів. Надіюся, що у місті будуть створюватися міцні сім’ї, адже це запорука міцної країни.

Варто відзначити, що реєстрація «Шлюбу за добу» у Тернополі є дешевшою ніж у інших областях, тому цією послугою у нашому місті зможуть скористатися усі бажаючі, незалежно від місця проживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *