У Тернополі продовжать утепляти будинки завдяки співпраці міської ради та тернополян

Cемінар з реалізації енергоефективних заходів у міських будинках пройшов у Тернополі.  Як зазначає міський голова Сергій Надал, у Тернополі діє ряд програм з енергозбереження на умовах співфінансування. Відтак, тернополян просять активно долучатись до їх впровадження.

Виступаючи перед учасниками семінару Сергій Надал зауважив, що сьогодні питання енергозбереження та енергоефективності є пріоритетними у роботі міської ради.

–          Сьогодні у місті ми реалізовуємо ряд проектів, які допомагають тернополянам економити. Зокрема, діє програма енергоефективності, енергозбереження та термомодернізації будівель житлового фонду на умовах співфінансування, коли міська рада виділяє 70% коштів, а мешканці – 30%. Ця програма передбачає утеплення фасадів, заміну вікон у місцях загального користування, встановлення індивідуально теплових пунктів, лічильників тепла, – розповідає Сергій Надал.

До слова, в цьому році буде встановлено 10 індивідуально-теплових пунктів і 10 теплових лічильників в будинках на «Сонячному». Ще по 180 лічильників передбачено встановити завдяки проектам Європейського банку реконструкції та розвитку  (ЄБРР) та Світового Банку.

Загалом в Тернополі є понад 700 будинків, які потребують встановлення лічильників тепла, що дало б можливість економніше споживати і раціональніше платити за спожите тепло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *