У Тернополі презентували карту комунального майна

Усе комунальне майно Тернополя тепер можна переглянути на одній карті. Скористатися нею можуть усі охочі оскільки знаходиться вона у вільному доступі на сайті міської ради.

Повідомляє ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ БЮРО.

Карта комунального майна – це набір різних комунальних об’єктів, які можна буде вибрати за певними фільтрами. На карті позначені точки, де саме розташоване комунальне приміщення,  хто його теперішній орендар, площа, фото, цільове використання.

Така карта буде цікавою не тільки для підприємців-потенційних орендарів, а й громадських активістів. А пересічні тернополян матимуть можливість дізнатися з неї необхідну інформацію про різноманітні соціальні заклади: школи, садочки, лікарні тощо.

«Прозорість та відкритість – одні з ключових пріоритетів у діяльності Тернопільської міської ради. Сьогодні у місті функціонує безліч електронних сервісів, зокрема відкритий бюджет, відкрите місто, електронні петиції, громадський бюджет тощо, – розповідає очільник Тернополя. – Ще одним інструментом для відкритості та прозорості стане інтерактивна карта комунального майна на основі відкритих даних, яка дозволить будь-якому користувачу знайти інформацію про усе комунальне майно, яке перебуває у власності громади, побачити, ким орендується, яка площа приміщення і т.д.».

Інтерактивна карта доступна на сайті Тернопільської міської ради у розділі «Реєстр комунального майна» (http://rada.te.ua/mapa_mista/)

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *