У Тернополі на універсальних майданчиках проведуть майстер-класи з гри в бадмінтон

Тернополян навчатимуть грати у бадмінтон. Майстер-класи відбудуться на кількох універсальних майданчиках міста у різних мікрорайонах. Охочих тернополян навчатимуть викладачі та студенти ТНПУ ім. В.Гнатюка. На майстер-класах даватимуть воланчики і ракетки, проте тернополяни можуть також приходити зі своїм спортивним інвентарем.

Окрім цього, як зазначають в Тернопільському міському центрі фізичного здоров`я населення, у вересні планується провести чемпіонат з гри у бадмінтон.

Детальніша інформація з’явиться згодом на сайті міської ради.

–          На п’ятьох універсальних спортивних майданчиках Тернополя, які реконструювали минулих років, відбудуться змагання з бадмінтону серед юнаків та дівчат 1999 – 2001 р.н. Їх проведуть у рамках II Дворових Олімпійських ігор за адресами: вул. П.Орлика, 10;  Бульвар Д. Галицького, 26;вул. Старий Ринок, 3-5; вул. 15 квітня, 35; вул. Вербицького, 6, – зазначає директор тернопільського міського центру фізичного здоров’я населенняГалина Федорович.

Нагадаємо, що всі універсальні майданчики в Тернополі облаштовані спеціальним гумовим покриттям. Окрім цього оновлений спортивний інвентар та огорожа. Майдачники розраховані для гри у міні-футбол, бадмінтон, баскетбол, волейбол та великий теніс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *