У Тернополі на базі військової частини розпочав роботу пересувний стоматологічний кабінет

Пересувний стоматологічний кабінет запрацював на базі військової частини Національної гвардії України, яка дислокована у Тернополі. У цьому кабінеті стоматологічне лікування та профілактику отримають військовослужбовці та учасники АТО.

Кошти на це передбачені міської програмою «Здоров’я тернополян на 2016-2018 рр.», яка була прийнята на сесії Тернопільської міської ради.

Нагадаємо, що раніше Тернопільська міська рада затвердила комплексну програму реабілітації бійців, згідно з якою учасники АТО, в тому числі й Нацгвардійці, можуть отримати безкоштовні медичну, психологічну, соціальну та юридичну допомоги.

–          Національна гвардія є потужною силою, яка протистоїть військовій агресії Росії. У той же час, без військової частини 3002, сьогодні важко уявити функціонування міста Тернополя. Гвардійці також забезпечують охорону громадського порядку в Тернополі, конвоюють спецконтингент в судові установи міста, допомагають рятувальникам, запобігають терористичним загрозам у місті, – зазначив міський голова Сергій Надал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *