У Тернополі комунальники хочуть розробити дорожню карту дій у зимовий період

Враховуючи інноваційний досвід розвинених європейських країн, США та Канади було прийняте рішення розробити дорожню карту дій Тернополя у зимовий період. Про це зазначає начальник відділу благоустрою та екології управління житлово-комунального господарства Олег Соколовський.

За його словами, у місті планують розробити алгоритм, взявши за зразок досвід Канади. Втім, щоб проект став дійсно корисним комунальники звернулись до громади Тернополя із пропозицією проявити ініціативу і запропонувати до розгляду своє бачення того, як мало б здійснюватися прибирання міста у зимовий період.

– Зокрема, у зразку, який ми розглядаємо, першочергово після інтенсивного снігопаду передбачено оголошення тимчасової заборони стоянки на маршруті снігоприбирання. Вулиці на цьому маршруті – це пріоритетні напрямки, оскільки вони полегшують дорожній рух транспортних засобів у місті. Після оголошення маршруту водії матимуть декілька годин, щоб перемістити свій транспорт, інакше, доведеться сплатити штраф за відбуксирування евакуатором. Заборона стоянки на маршруті може діяти до 24 годин після оголошення. Окрім інформації в інтернеті, канадські водії підписуються на отримання сповіщень, що попереджають про заборону стоянки, щоб не порушувати правил, – каже Олег Соколовський.

Свої роздуми щодо правил поводження з сніговими опадами у Тернополі просять адресувати на поштову скриньку Тернопільської міської ради ternopil_rada@ukr.net або ж за номером 52-58-48.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *