У Тернополі капітально відремонтують вулицю Загребельну

На вулиці Загребельній, що в Тернополі на мікрорайоні «Дружба», проведуть капітальний ремонт. За словами міського голови Сергія Надала, покриття на даній вулиці зруйноване на 85%, тому потребує повного оновлення.

Запланували ремонт на 2017 рік. Частину коштів виділять з міського бюджету, а частину профінансують мешканці даної вулиці.

–          Тернополяни  скаржились на незадовільний стан дорожнього покриття  вул. Загребельної. Працівниками ЖКГ спільно з відділом технічного нагляду проведено обстеження та встановлено, що покриття вулиці щебенем зруйноване на 85%, тому дану вулицю буде включено до переліку ремонтних робіт капітального характеру на 2017рік, з врахуванням співфінансування за рахунок коштів міського бюджету та власних коштів мешканців вулиці, – зазначив Сергій Надал.

Зазначимо, що на початок липня в Тернополі завершенокапітальний ремонт  21 прибудинкової території. Ще на 6 об’єктах роботи тривають сьогодні. Крім того, капітально ремонтуються 4 міжквартальних проїзди, відбуваються ремонти тротуарів, покрівель і об’єктів благоустрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *