У Тернополі буде частково перекрито рух аварійного мосту на Об’їзній

В Тернополі відремонтують міст, що на вулиці Об’їзній, в районі вулиці Гайової. Згідно з висновками спеціальної комісії мерії було визнано що міст знаходиться в аварійному стані. З метою уникнення трагедії, рух на цьому мості буде терміново перекрито.

Міський голова Тернополя Сергій Надал наголошує, що рух буде перекрито лише на найбільш аварійній ділянці шляхопроводу – по правій смузі руху від вул. Протасевича в напрямку вул. Гайова. А рух важковагового транспорту буде обмежено.

–          Цей міст має стратегічне значення, адже є частиною траси міжнародного сполучення, а під ним проходить залізнична колія. Тому ми будемо звертатися до уряду про виділення коштів на повноцінну реконструкцію мосту, – каже Сергій Надал. – Термінові заходи ми розпочинаємо уже сьогодні, а завтра до Тернополя приїжджає спеціалізована проектна організація з Києва, яка проведе повноцінне обстеження шляхопроводу та встановить фактичний стан руйнувань конструкцій мосту. Далі будемо працювати над проектом реконструкції, щоб ще цього року почати ремонтні роботи.

Міська рада Тернополя просить вибачення у тернополян за незручності та просить автомобілістів враховувати аварійний стан мосту під час своїх поїздок. При в’їзді у Тернопіль будуть цілодобово виставлені патрулі для обмеження руху важковагового транспорту зі сторони м. Хмельницького та м. Кременця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *