У Тернополі активісти URBAN.te створили проект реконструкції скверу на вулиці Танцорова

Учасники спільноти URBAN.te. презентували проект реконструкції скверу, що на вулиці Тарнавського. Його хочуть присвятити усім волонтерам, які допомагають бійцям у зоні АТО. Одним із них був тернополянин Віктор Гурняк, який загинув на Сході. Таким чином громадському простору пропонують присвоїти назву “Сквер Волонтерів пам’яті Віктора Гурняка”.

—  Розробляючи концепцію даного скверу, ми тісно спілкувались з сім’єю Віктора, його друзями, пластунами. Дізнались багато про те, якою світлою, активною, талановитою та усміхненою людиною він був… Тому й не дивно, що ми усі хочемо бачити цей сквер, як місце, де активно проводить час молодь, де відбуваються вуличні лекції, презентації, фотовиставки, де створюються і обговорюються нові ідеї. Хочемо подякувати Назару Зелінці. Завдяки його старанням та підтримці, міська рада підтримала ідею та погодилась її реалізувати. Місто отримає оновлений громадський простір, – зазначили учасники спільноти.

У сквері будуть сучасні вуличні меблі для відпочинку, багато зелені та місце для вуличних презентацій і фотовиставок.

Наразі концепцію планують детально доповнити під час публічного обговорення, яке відбудеться 30 січня о 18:30 у Дружній ресторації «Мамонт».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *