У тернопільському Парку Здоров’я встановлюють освітлення

Вуличне освітлення облаштовують у новому Парку Здоров’я в Тернополі. Повністю усі роботи обіцяють завершити до кінця року.

Як каже очільник міста Сергій Надал, у наступному році парк продовжать облагороджувати. Зокрема, є пропозиція, щоб цей парк з’єднати повністю по пішохідній алеї з виходом до мікрорайону “Кутківці”  і таким чином зробити великий парк.

Працівники відпочинкової зони, в свою ж чергу, просять усіх відпочивальників не нищити майно, бережно ставитися до природи і не забувати прибирати після себе.

Нагадаємо, що Парк Здоров’я облаштували минулоріч на мікрорайоні «Дружба». Окрім дитячих та спортивних майданчиків, відпочинкових зон та пішохідних доріжок, тепер там є і територія для барбекю.

– Продовжуються роботи по облаштування Парку Здоров’я. Зараз ведуться роботи по освітленню цього парку, які будуть завершені до кінця року. Крім того, є потреба обладнати тут громадську вбиральню і також ці роботи будуть зроблені. Окрім цього, нагадаємо, що цього року ми облаштували у парку спеціальну зону для барбекю, – розповів Сергій Надал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *