У тернопільських маршрутках планують запровадити електроний квиток

Спеціальні валідатори для розрахунку карткою планують встановити у міських маршрутках. Про таке нововведення повідомив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський.

За його словами, на конкурсній основі вже вибрали оператора, який готовий провести відповідні роботи та співпрацювати з перевізниками.

Коли саме ця система запрацює у міських маршрутках в управлінні транспорту поки не кажуть, проте зазначають, що це ніяк не погіршить якість перевезення.

– На конкурсних засадах відібраний оператор електронних систем, який готовий встановити валідатори у міських маршрутках. Тепер цей оператор буде зв’язуватись із перевізниками і говорити, як саме і коли можна запровадили електронний квиток на їхньому маршруті, – розповів Ігор Мединський.

Нагадаємо, що Тернопіль перше місто в Україні, де запрацював  електронний квиток у громадському транспорті. Поки що таке нововведення працює у міських тролейбусах.

Експерти зазначають, що електронні квитки – це європейська практика місцевих перевезень, яка довела свою ефективність у країнах ЄС, в тому числі у таких як Польща, Угорщина та Чехія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *