У тернопільських багатоповерхівках за кошти міської ради встановлять теплові лічильники

Міськрада виділяє 2 мільйона гривень на встановлення лічильників теплової енергії у тернопільських багатоповерхівках. Завдяки співпраці з міжнародними партнерами реально лічильників поставлять на 4 мільйони гривень.

–           Сьогодні весь Тернопіль розділений на певні теплові райони. Є частина теплових районів, де роботи по встановленню теплових лічильників будуть профінансовані за рахунок коштів Європейського банку і Світового банку. Ті теплові райони, які не попадали у ці проекти, їхня загальна потреба близько 4-х млн. на лічильники, з них 2 ми вже виділяємо з міського бюджету, ще на 2 млн. грн. в нас є попередня домовленість з іх виробником і постачальником, що нам можуть відтермінувати на рік часу сплату за ці лічильники,-  розповів Сергій Надал.

Також планується виділити майже 2,7, мільйонів гривень на продовження реалізації програми термомодернізації житлового фонду.

Загалом на ремонтні роботи, енергозбереження та термомодернізацію буде додатково виділено майже 23 мільйони гривень.

Як зазначив міський голова Сергій Надал,  місто має бути добре підготовлено до зими, а люди мають менше платити за комунальні тарифи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *