У табір «Смерічка» приїхали школярі з усієї України

За повідомленням сайту ЯРЕМЧЕ СЬОГОДНІ, у таборах Прикарпаття розпочався літній відпочинковий період. Гостинно зустрів дітвору спортивно-оздоровчий комплекс Прикарпатського національний університету ім. В. Стефаника – «Смерічка».

Літо 2016 року для «Смерічки» особливе. Сюди на відпочинок приїхали діти працівників університету, а також школярі з різних куточків України, а саме: Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Київської, Черкаської, Запорізької та Дніпропетровської областей, міст Києва, Одеси, Херсона, Миколаєва, Краматорська, Слов’янська, Харкова та Вінниці. Таким чином географія дітей, які впродовж літа оздоровлюються у «Смерічці», повністю репрезентує всі регіони України.

Загалом під час літнього періоду понад 1200 школярів матимуть можливість відпочити у «Смерічці». Оздоровчий комплекс буде працювати в режимі чотирьох табірних змін, які завершаться 22-го серпня. А уже з 23-го серпня «Смерічка» гостинно прийме на відпочинок викладачів і працівників університету та їх сім’ї.

Характерним є те, що на відпочинок до «Смерічки», окрім дітей з України, з кожним роком все більше прибуває школярів із європейських країн, що свідчить про зростання популярності дитячої оздоровниці і є запорукою її подальшого розвитку та зміцнення міжнародних зв’язків. Упродовж літа разом із педагогічним колективом табору будуть працювати дві команди американських волонтерів із штату Техас (США).

У СОК «Смерічка» відбулося відкриття першої табірної зміни. В урочистостях взяли участь проректор університету, професор Андрій Загороднюк, директор СОК «Смерічка», професор Микола Соя, начальник відділу аспірантури університету Роман Ільницький, настоятель місцевого храму отець Григорій, голова селищної ради Микуличина Василь Скірчук та батьки. З концертною програмою на святі виступив ансамбль танцю «Дивоцвіт» Інституту мистецтв (керівник – Юрій Скобель).

У рамках програми табірної зміни відбудуться різноманітні заходи патріотичного, розважального, спортивно-туристичного та гурткового характеру. Зокрема, «Козацькі забави», «Смеречанські вечорниці», «Смеричанський зорепад», музично-пізнавальна програма пам’яті Володимира Івасюка «Пісня буде поміж нас», спортивні турніри з футболу, волейболу, баскетболу, настільного тенісу та інших видів спорту у рамках «Малих смеричанських олімпійських ігор». Родзинкою кожної зміни стануть такі програми, як «Україна спадщина віків» та «Смеречанський бал».

Окрім цього, для дітей будуть організовані екскурсії в смт. Ворохта, на Яблуницький перевал, ТК «Буковель», м. Коломия («Музей писанки»); проведені одноденні та дводенні туристичні походи зі сходженням на вершини гір Говерла, Хом’як, Синяк та полонини Явірник, Ліснова, Рокета, Бойкова.

Варто зазначити, що основу педагогічного колективу СОК «Смерічка» складають викладачі, аспіранти та студенти Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, які уособлюють собою поєднання багатого професійного досвіду та креативного потенціалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *